Oniks Kontrol Yine Türkiye Birincisi ! (2015)

11-13 Aralık 2015  Kıbrıs Merit Otelde  düzenlenen Emerson Endüstriyel Otomasyon Bayiler ve Sistem Entegratörleri toplantısında Oniks Kontrol, Sürücü ve Motor sistemleri satışında 2015 yılı içerisinde gösterdiği başarılı performanstan dolayı ödüllendirildi. 

Türkiye geneli satışlarda ilk sırayı alan fimamıza ödülü Emerson Endüstriyel Otomasyon Türkiye Genel Müdürü Sn. Ceyhun INSEL tarafından verildi. ONIKS KONTROL SISTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. A.Ş adına ödülü alan Yönetim Kurulu Başkan yardımıcısı Sn. M. Akif Sarıibrahim yaptığı konuşmada Oniks Kontrol  olarak otomasyon dünyasındaki en son teknolojik gelişmeleri Türk sanayine kazandırmak için yaptığımız çalışmalara devam edeceklerini ifade etti. 

Oniks Kontrol Türkiye Birincisi ! (2014)

22-23 Kasım 2014 tarihleri Antalya düzenlenen Emerson Endüstriyel Otomasyon Bayiler ve Sistem Entegratörleri toplantısında Oniks Kontrol, Sürücü ve Motor sistemleri satışında 2014 yılı içerisinde gösterdiği başarılı performanstan dolayı ödüllendirildi. 

Türkiye geneli satışlarda ilk sırayı alan fimamıza ödülü Emerson Endüstriyel Otomasyon Türkiye Genel Müdürü Sn. Ceyhun INSEL tarafından verildi. ONIKS KONTROL SISTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. A.Ş adına ödülü alan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet ARSLAN yaptığı konuşmada kuruluşundan bu yana geçen 1,5 yılda elde edilen  bu başarıda emeği geçen bütün çalışan ve müşterilere teşekkür ederek, hedeflerin Türk sanayisine en yüksek kalitede ürün ve hizmet desteği vermek olduğunu vurguladı. Sn. ARSLAN ayrıca Oniks Kontrol Sistemleri A.Ş olarak önmüzdeki dönemde Türk sanayisine daha fazla katma değer oluşturabilmek için ürün ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik  yatırım yapmaya devam edeceklerini ifade etti.
Copyright © 2013-2015 ONIKS KONTROL SISTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. A.Ş, All Rights Reserved Girne Mah. Irmaklar Sok. Küçükyalı İş Merkezi. A Blok No:3 Maltepe/İstanbul/Türkiye Tel. +90 216 504 14 42 info@onxcontrol.com .